Başkanın Mesajı

OSENA Grubu olarak 21 yıldır takip ettiğimiz “Üründe ve üretimde kalite” prensibimiz bize tercih edilen marka olma başarısını getirdi.

Yurt içinde ve yurt dışında yapmakta olduğumuz faaliyetlerle, beğenilen ve saygı duyulan kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yörüngeden ayrılmadan, çıtayı daha yukarı çıkartarak yolumuza devam edecek ve odaklandığımız sektörlerde sağlam, güvenilir, dinamik ve kârlı olma kararlılığımızı sürdürülebilir büyüme hedeflerimiz paralelinde devam ettireceğiz.

Yaptığımız her işte toplumsal değerlere büyük önem veren şirketimiz, çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanan, insana değer veren, işbirliği içindeki olduğumuz firmaların da bu konulara önem vermesini sağlayan bir üretim prensibi ile yolumuza devam etmekteyiz.

En iyi yatırımın, geleceğe yapılan yatırım olduğunun bilincindeyiz. Çalışmalarımızda, faaliyet alanlarımızla sınırlı kalmadan, başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getirmekteyiz.

Saygılarımla...

 

Osman COŞTUR

OSENA Yönetim Kurulu Başkanı